.

PacSatSales - Páncélozott Egyetlen Mód Simplex Száloptikai Kábel - SC/APC, UPC, FC, LC, SC, ST - SM SX (1M, SC/APC ST)

PacSatSales - Páncélozott Egyetlen Mód Simplex Száloptikai Kábel - SC/APC, UPC, FC, LC, SC, ST - SM SX (1M, SC/APC ST)

HUF 3.00

Összeg
A megrendeléshez hozzáférhető formában

Hullámhossz : 1310/1550nm.Beiktatási csillapítás, tipikus : SC ≤ 0.A kabát Anyaga : PVC Páncélos (alapértelmezett)/LSZH/OFNP.Már önállóan forrás a saját márka magas spec lakosztály optikai termékek, HDTV, SDI, valamint az Analóg MATV rendszerek.EXTRA TARTÓS - Páncélozott patch kábelek fém burkolat ad otthont a robusztus külső köpeny.MEGBÍZHATÓAN VIZSGÁLNI - Minden jumper optikailag tesztelték beiktatási annak biztosítása érdekében, kiváló minőségű végtermék.ROST TÍPUSÚ Mód : 9/125µm.CATV, FTTH, FTTB, valamint FTTP rendszerek.ROST TÍPUSÚ Mód : 9/125µm.Rost Szakemberek.Számítunk, hogy ezek a kábelek használata ügyfeleink optikai hálózatok szerte az USA-ban.Tökéletes optikai telepítés veszélyes területek túlzott por, olaj, gáz, nedvesség, vagy akár kárt okozó rágcsálók.MEGBÍZHATÓAN VIZSGÁLNI - Minden jumper optikailag tesztelték beiktatási annak biztosítása érdekében, kiváló minőségű végtermék.KERESKEDELMI ROST VÉDELEM - Tartsa meg a Rost operatív, a legnehezebb körülmények között is a Páncélozott Egyetlen mód, Simplex Rost ugrókat.Számítunk, hogy ezek a kábelek használata ügyfeleink optikai hálózatok szerte az USA-ban.0 (alapértelmezett)/0.Minden 9/125µm patch kábel Ro HS konform, illetve optikailag tesztelték beiktatási a minőség biztosítása.Tökéletes optikai telepítés veszélyes területek túlzott por, olaj, gáz, nedvesség, vagy akár kárt okozó rágcsálók.Jönnek a népszerű 1 méter méretű, a Simplex Optikai Kábelek is Kapcsolt össze.EXTRA TARTÓS - Páncélozott patch kábelek fém burkolat ad otthont a robusztus külső köpeny.Hullámhossz : 1310/1550nm.Bizonyított, hogy a területen.Találkozó minden UL, c UL, IEC & Ro HS szabványokat, Pacsat patch kábelek Ideális minden üvegszálas hálózatok, beleértve a CATV típus FTTH, FTTB & FTTP rendszerek.Vissza veszteség : SC ≥ 60d B Felcserélhetőség : ≤0.KERESKEDELMI ROST VÉDELEM - Tartsa meg a Rost operatív, a legnehezebb körülmények között is a Páncélozott Egyetlen mód, Simplex Rost ugrókat.

A fő tulajdonságok